Bizi takip edin..

Hakkımda

       1975 Yılında Bingöl-Kiğı’da doğmuşum..1980 yılında İstanbul’a yerleştik Ailem ile birlikte.. Sanırım çizim ile tanışmam 9-10 yaşlarıma denk geliyordu.. Daha ilkokula gidiyordum. Okuma yazmayı öğrenmeden önce çizmeyi öğrenenlerdenim bende.. Sevgili öğretmenimin keşfiydim sınıfta… “Sen iyi bir mimar olacaksın” derdi.. Ortaokul ve lise yılları aynı başarı ve istek takip etti elbette… Değerli öğretmenlerimin yönlendirmeleri hep aynı yöndeydi…. Güzel Sanatlar….

      1995 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

İç Mimarlık Bölümü’nü kazandım… Dünyaya bu meslek için gelenlerdenim sanırım.. 1996 Yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’ne Yatay geçiş yaptım. 1999 yılında Fakültemi Bölüm 2.olarak tamamladım ve meslek yaşantıma başladım.

       Türkiye’nin önde gelen Mobilya ve İç Mimarlık firmalarında Yönetici statüsünde uzun yıllar görev aldıktan sonra; 2013 yılında BT STUDIO İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON LTD.ŞTİ.’ni kurarak kendi birikim ve tecrübelerimi değerlendirmek için sektöre adım atmış oldum.

      Şirketimiz İç Mimarlık Proje Danışmanlığı, İç Mimari Tasarım ve Dekorasyon, Mobilya Tasarım ve Üretim hizmetleri vermektedir… Bilgi, tecrübe ve vizyonumuzla sektörde mimari ve tasarım anlamında var olduğumuzu göstermek istemekteyiz..

 

   Saygılarımızla…

Birkaç satır benden...

İnsan olmak çok uzun bir yolculuktur

Ve Kısa bir öyküdür hayat, uğruna upuzun acılar çektiğimiz, çektirdiğimiz…

İnsanlığın kullanma kılavuzu vardır aslında… Bilene.. Bulabilene… Okuyabilene…

Erdem sahiplerinin cinsiyetleri yoktur..

Onlar  Güneş gibidir cahiliye buzlarını eriten….

İnsani gördüklerinden ibaret sayma, göremediklerinde ara …

İçidir hakikatin resmi, dişi sadece bir manzara…

Aynalar türlü türlüdür, yüzünü görmek isteyen cama bakar; özünü görmek isteyen Can’a bakar…..